O Nas

logotyp molokai

O Nas

Firma MOLOKAI jest wyłącznym przedstawicielem marki Deus Ex Machina na Polskę.

Gwarantujemy pełną i aktualną ofertę producenta oraz atrakcyjne rabaty. Prowadzimy prezentacje kolekcji w sezonie preorderowym w showroomie w Warszawie, która umożliwia szczegółowe zapoznanie się z ofertą oraz wsparcie w trakcie sezonu.

Zapraszamy do współpracy!

Dare Jennings

Deus ex machina

D e u s e x M a c h i n a , dzieło założyciela Mambo – Dare Jenningsa – narodziło się w Australii w 2006 roku. Szybko zdobyło sławę dzięki swoim niestandardowym motocyklom, towarzyszącym im ubraniom i przekonaniu, że robienie czegoś jest przyjemniejsze niż posiadanie. 

Deus ex Machina (Bóg z Maszyny) to więcej niż marka, to filozofia nawiązująca do epoki – motocykli, surfingu i deskorolki. To kultura otwartości i entuzjazmu, która uderza w ludzi, gdziekolwiek na świecie się znajdują.

DEUS EX MACHINA

Promując i celebrując niestandardową kulturę motocyklową, która po raz pierwszy pojawiła się w Europie i Ameryce w latach 40., firma założyła siedzibę w odnowionej fabryce w Camperdown Sydney. Motocykle stały się  podstawą działalności brandu. Dziś asortyment produktów rozciąga się na rowery, surfing, odzież i kawiarnie – wszystkie nawiązują do stylu życia, postawy indywidualizmu, która oznacza o wiele więcej niż funkcjonalny produkt kiedykolwiek mógł. To właśnie podejście do indywidualizmu stało się znakiem rozpoznawczym tożsamości Deus Ex Machina i ta sama wizja przenoszona jest też na odzież, której design i grafiki odzwierciedlają kulturę DEUS.

DEUS motor
Deus Milan

DEUS EX MACHINA

Dziś znajdziesz flagowe sklepy DEUS od Kapsztadu po Mediolan, od Los Angeles po Biarritz, Bali, Sydney czy Tokyo i chociaż asortyment rozszerzył się od szortów i pianek po skórzane kurtki motocyklowe, T-shirty, bluzy, akcesoria i wiele innych – etos pozostaje taki sam dla globalnej marki, jak w przypadku grupy kilku przyjaciół z Sydney piętnaście lat temu – „There’s no ‘right way’ to do individualism, It’s all the same juice.”

WIĘCEJ O MARCE