O Nas

logotyp molokai

O Nas

Firma MOLOKAI jest wyłącznym przedstawicielem marki Deus Ex Machina na Polskę.

Gwarantujemy pełną i aktualną ofertę producenta oraz atrakcyjne rabaty. Prowadzimy prezentacje kolekcji w sezonie preorderowym w showroomie w Warszawie, która umożliwia szczegółowe zapoznanie się z ofertą oraz wsparcie w trakcie sezonu.

Zapraszamy do współpracy!

Dare Jennings

Deus ex machina

DEUS EX MACHINA to dzieło Dare Jenningsa, które narodziło się w Australii w 2006 roku, szybko zdobyło sławę dzięki swoim niestandardowym motocyklom, wyjątkowej odzieży oraz przekonaniu, że robienie czegoś jest przyjemniejsze niż posiadanie.

Deus ex Machina to więcej niż marka, to filozofia, która nawiązuje do epoki, kiedy motocykle, surfing, deskorolka dawały po prostu fun. To przede wszystkim kultura otwartości i entuzjazmu, która przez wspólne pasje i sztukę łączy ludzi niezależnie od tego skąd pochodzą.

DEUS EX MACHINA

Promując i celebrując niestandardową kulturę motocyklową, która po raz pierwszy pojawiła się w Europie i Ameryce w latach 40., firma założyła siedzibę w odnowionej fabryce w Camperdown Sydney. Motocykle stały się  podstawą działalności brandu. Dziś asortyment produktów rozciąga się na rowery, surfing, odzież i kawiarnie – wszystkie nawiązują do stylu życia, postawy indywidualizmu.  To właśnie podejście do indywidualizmu stało się znakiem rozpoznawczym tożsamości Deus Ex Machina i ta sama wizja przenoszona jest też na odzież, której design i grafiki odzwierciedlają kulturę DEUS.

DEUS motor
Deus Milan

DEUS EX MACHINA

Dziś znajdziesz flagowe sklepy DEUS od Kapsztadu po Mediolan, od Los Angeles po Biarritz, Bali, Sydney czy Tokyo i chociaż asortyment rozszerzył się od szortów i pianek po skórzane kurtki motocyklowe, T-shirty, bluzy, akcesoria i wiele innych – etos pozostaje taki sam dla globalnej marki, jak w przypadku grupy kilku przyjaciół z Sydney kilkanaście lat temu – „There’s no ‘right way’ to do individualism, It’s all the same juice.”

WIĘCEJ O MARCE